Autoglym - przegląd kosmetyków samochodowych

Udostępnij

Vinyl&Rubber Care

Przegląd kosmetyków Autoglym z pewnością nie byłby kompletny, gdybyśmy nie wspomnieli o preparacie Vinyl&Rubber Care. Zwraca on na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów.(https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49) Na pierwszy plan wysuwa się zaś to, że zapewnia znakomitą ochronę powierzchniom wewnętrznym tworząc mocną, ale jednocześnie antystatyczną barierę, która stanowi znakomitą ochronę przed kurzem, wilgocią, przebarwieniami oraz blaknięciem. Jest to środek o wysokiej wydajności, który z powodzeniem można stosować również wówczas, gdy dąży się do uzyskania powierzchni o mniejszym błysku.

Jego wysoka jakość w dużej mierze wynika z połączenia polimerów oraz emulgatorów, nie można przy tym nie docenić tego, że mamy do czynienia z produktem radzącym sobie znakomicie między innymi z plastikiem, winylem oraz gumami. Z powodzeniem można używać go zarówno na kokpit, jak i na PCV, produkt znakomicie radzi sobie jednak również z drzwiami, okleinami, siedzeniami, wykładzinami oraz uszczelkami drzwi.

Interior Shampoo

Dążąc do uzyskania czystego wnętrza warto zainwestować również w Interior Shampoo. Producent zapewnia, że jest to jedyny środek dostępny na rynku, któremu nie może się oprzeć żadna plama i wiele wskazuje na to, że nie mamy w tym wypadku do czynienia jedynie z nośnym sloganem reklamowym. Ten środek do czyszczenia zwraca na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów, jednym z najważniejszych wydaje się zaś być to, że jest wszechstronny. Mówimy w jego przypadku o unikatowym połączeniu środków zapachowych oraz czynnych powierzchniowo, a co za tym idzie gwarantuje on szybką i bezpieczną pracę.

Produkty do auta

Wystarczy, że spryskamy z jego pomocą czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzemy ją szmatką. Możemy liczyć wówczas, że poradzimy sobie tak z kurzem, jak i z brudem gromadzącym się na włóknach syntetycznych, panelach drzwiowych, dywanach, fotelach oraz okładzinach dachy. Jeśli zastosujemy go na kokpicie, zadowoleni będą przede wszystkim ci użytkownicy, którym nie jest potrzebny wysoki połysk.

Autoglym Paint Renovator

Jeszcze innym produktem, który warto omówić jest Autoglym Paint Renovator. Środek ten radzi sobie z problemem bardzo cienkiego lakieru samochodowego, który jest w określonym procencie usuwany za każdym razem, gdy powierzchnia jest odnawiana. Oczywiście, środki te należy stosować z umiarem mając na uwadze to, że powinny korygować najbardziej widoczne uszkodzeni. Jeśli jest ich więcej, pomocny okazuje się Autoglym Paint Renovator, ten bowiem zawiera w swoim składzie środki ścierne, dla których charakterystyczne jest to, że bardzo szybko schną. Jego stosowanie nie zwalnia nas jednak z obowiązku dbania o stan lakieru.