Jak przechytrzyć sprzedawcę samochodów?

Udostępnij

Planowanie zakupu nowego samochodu zawsze przynosi podniecenie w umysłach każdego potencjalnego nabywcy. Jeden próbuje kupić najlepszy samochód dostępny na rynku krajowym, który jest najbardziej odpowiedni dla jego budżetu i wymagań. Dealerzy samochodowi różnych producentów samochodów mają swoje salony w całych Indiach i zapewniają elastyczne oferty dla tych klientów. Jednakże, jeśli ludzie mają tendencję do zakupu samochodów, istnieją pewne wskazówki i sztuczki, które mogą zachować w umyśle, aby przechytrzyć dealerów i skorzystać z najlepszej oferty od nich. Aby zastosować takie sztuczki i metody, trzeba mieć surową postawę i nie należy ślepo poruszać się w kierunku lukratywnych ofert oferowanych przez dealerów samochodowych. Następujące metody mogą okazać się korzystne dla osoby w przypadku zakupu nowego samochodu:

Sprzedawca samochodów

  • Odrabianie pracy domowej: Zawsze zaleca się, aby ludzie nie spieszyli się z zakupem samochodów i najpierw zbadali swoje wymagania. Internet jest zalany stronami internetowymi, które oferują bezstronną analogię samochodów w różnych segmentach. Można przeszukać te portale, jak również zapytać przez lokalnych dealerów i sklepów mechanicznych, co do których samochód byłby idealny dla nich. Po podjęciu decyzji o rodzaju umowy osoba chce dostać, powinien przygotować się do odwiedzenia najbliższego dealera i zbadać wybrane modele. Jazda próbna: Prawie każdy dealer w całych Indiach oferuje bezpłatną jazdę próbną dla każdego modelu samochodu. To samo jest koniecznością, aby być wykonane przez wszystkich zainteresowanych nabywców, jak w końcu poznać wrażenia z jazdy ich konkretnego modelu. Jeśli ktoś znajdzie samochód wygodne i value-for-money następnie on / ona nie powinien bezpośrednio skakać na ostatecznych rozmów. Ludzie są zalecane, aby wziąć swój czas, aby zbadać każdy aspekt samochodu. Dopiero po uzyskaniu pełnej satysfakcji nad modelem, osoba powinna zaangażować się w rozmowę z dealerów samochodowych lub sprzedawcy.
  • Biorąc porady profesjonalisty: Jeśli osoba planuje kupić używane samochody lub nowe modele, zawsze mogą poprosić lokalnego mechanika, aby towarzyszyć, do dealerów. Ci profesjonaliści mają dogłębną wiedzę na temat każdej perspektywy samochodu i może znacznie pomóc w podejmowaniu decyzji proces dużo łatwiejsze.
  • Opting dla prawidłowego auto kredytu w razie potrzeby: W przypadku, gdy osoba kupująca nowy samochód chce sfinansować model, to może on / ona albo zrobić to przez dealerów siebie lub innych głównych firm finansowych. Jednak zauważono, że dealerzy nie są bezpośrednią stroną, która zapewnia wymagania kredytowe, ale działają jak agenci. Mają tie-ups z auto producenta i innych władz korporacyjnych, a może również utrzymać stopę procentową na wysokim poziomie, aby utrzymać marżę zysku szersze. Dlatego zazwyczaj zaleca się, aby uzyskać samochód finansowany poza salonem, jak to może również pozwolić kupującemu skorzystać z bardziej ekscytujących ofert na samochód.
  • Negocjowanie jest głównym kluczem: Należy zawsze starać się jak najlepiej negocjować, ile to może być zrobione na danym modelu samochodu. Ludzie mogą kupić samochody na inną ofertę i później, może przyjść do wiedzieć, że mogli dostać bardziej wykonalne oferty. Tak więc, negocjacje powinny być wykonane do ostatniego zakresu do czasu dealerów samochodów używanych lub nowych dealerów zgadza się zaoferować program określony przez osobę fizyczną.