Autoglym - przegląd kosmetyków

Udostępnij

Jednym z najciekawszych kosmetyków firmy Autoglym jest bez wątpienia Super Resin Polish, nie bez przyczyny mówi się bowiem o nim jako o jednym z najlepszych na świecie wosków syntetycznych, które nadają lakierowi idealny połysk. Na jedno woskowanie zużywa się od 30 do 50 mililitrów preparatu, należy więc przyjąć, że jedno opakowanie może nam zapewnić od ośmiu do nawet dziesięciu aplikacji. Jednocześnie możemy mieć pewność, że wchodzimy w posiadanie rozwiązania, którego zastosowanie jest nieskomplikowane. Jednocześnie mamy do czynienia z rozwiązaniem wszechstronnym. (https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49)

Super Resin Polish

Łączy w sobie bowiem właściwości czyszczące, polerujące oraz uszczelniające. Sprawia to, że mówimy o produkcie, który sprawdza się tak w przypadku wszystkich rodzajów, jak i kolorów, może być przy tym stosowany tak w kontekście lakierów nowych, jak i tych, które są już umiarkowanie zużyte. Problemem nie jest też obecność lakierów metalizowanych, bezbarwnych, a nawet farb na bazie wody. Jeśli polerowanie jest stosowane z pewną regularnością, możemy liczyć na delikatne usuwanie szkodliwych zanieczyszczeń. Jednocześnie preparat jest wysoko ceniony ze względu na to, że nie tylko nadaje połysk, ale również wprowadza barierę ochronną idealną w przypadku zanieczyszczeń rogowych. Zawiera też tak zwane małocząsteczkowe żywice masy ciała, te zaś zapewniają nie tylko wyjątkowy efekt kosmetyczny, ale również ochronny radząc sobie z większością zagrożeń, w tym z promieniami ultrafioletowymi oraz z detergentami.

High Definition Wax

Z kolei High Definition Wax to rozwiązanie, które jest przeznaczone do stosowania go na lakier dobrej i bardzo dobrej jakości, wypada przy tym podkreślić, że dużego znaczenia nie ma w jego przypadku jego wiek. Preparat pozwala na osiągnięcie najwyższego stopnia ochrony, daje nam też gwarancję tego, że lakierowi nadany zostanie bardzo wysoki połysk, który będzie przypominał tak pożądany i lubiany przez kierowców efekt lustra. Kosmetyk ten doczekał się zresztą szczególnie dużego wyróżnienia, takim mianem można bowiem określić to, że jest wykorzystywany w fabrycznie nowych samochodach reprezentujących prestiżowe marki.

Połysk samochodu

High Definition Wax zwraca na siebie uwagę nie tylko dlatego, że aplikowany na lakier nadaje mu bardzo wysoki połysk. Duże znaczenie ma również to, że lakier staje się wyjątkowo odporny na te zanieczyszczenia, które są efektem środowiska naturalnego, a także na zanieczyszczenia przemysłowe. Nie trzeba się przy tym obawiać o obecność w jego składzie wody, materiałów ściernych oraz emulgatorów. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się być również jego kremowa konsystencja, ta jest bowiem nieoceniona w momencie, w którym chcemy zaaplikować preparat. Jest to zresztą kosmetyk o dużym znaczeniu dla samej marki Autoglym, skutecznie łączy bowiem w sobie wydajność i najwyższą ochronę, co spełnia oczekiwania nawet szczególnie wymagających odbiorców.