Audi R8s Tech Heavy Car Dashboard

Udostępnij

Audi R8 jest ostatecznym krążownik prędkości z partii niemieckiego giganta auto i ten samochód jest wśród najbardziej korzystnych wyborów dla fanatyków auto na całym świecie. Eksperci sugerują, że ta maszyna prędkość jest bez wątpienia wśród najlepszych samochodów Audi dostępnych w sprzedaży w chwili obecnej. Co sprawia, że ten samochód jest tak ekskluzywny jest to hi tech funkcji, które są zrzucane na zewnątrz i wewnątrz. Firma twierdzi, że ten samochód pokazuje jeden z najlepszych przykładów technologii samochodowej, która została zintegrowana dzięki wysiłkom innowatorów Audi. Ten samochód sportowy jest dostępny na krajowym rynku motoryzacyjnym w 2-miejscowym coupe i 2-miejscowym kabrioletem konfiguracji ciała.

Audi R8s tech ciężki samochód deska rozdzielcza

audi

Technologia samochodowa Audi R8 jest jedną z jego najbardziej zadziwiających cech i z pewnością pozostawia widza całkowicie oszołomionego. We wnętrzu, samochód eksponuje wspaniałą skórzaną tapicerkę Nappa wraz z opcją Alacantara. Elektrycznie regulowane, nisko osadzone fotele mają ergonomiczny kształt, aby zapewnić lepsze podparcie i komfort dla pasażerów. Co ciekawe, ten zaawansowany technologicznie samochód jest jednym z niewielu krążowników prędkości, którego kokpit został zaprojektowany tak, aby przypominał kokpit typu monoposto, spotykany we właściwych samochodach wyścigowych. Wielofunkcyjny sportowy układ kierowniczy został obszyty najwyższej jakości skórą i wyposażony w nowe łopatki do zmiany biegów z tyłu.

Inżynierowie firmy wyposażyli samochód w kilka ekskluzywnych technologii motoryzacyjnych. Główna deska rozdzielcza tego pojazdu została zintegrowana z nowo stworzonym systemem infotainment MMI, który znajduje się w bardzo niewielu samochodach Audi. 7-głośnikowy system audio samochodu został wyposażony w najwyższej jakości jednostkę dźwięku przestrzennego Bang and Olufsen. Antena różnorodności w tym samochodzie pozwala mieszkańcom cieszyć się najwyższej jakości kanałów radia satelitarnego. Zmieniarka 6-CD, kontrola klimatu, urządzenie do domu, kompas, wskaźnik temperatury zewnętrznej powietrza i przednie światła do czytania są podane jako standard w tym hi tech samochodu.

Istnieje również kilka unikalnych funkcji, które wspierają in-car tech tej maszyny prędkości i uczynić doświadczenie jazdy bardziej zachwycające dla każdego. System aktywacji głosowej dla telefonu, systemu nawigacji i radia satelitarnego jest dostarczany w samochodzie. Komputer pokładowy zawiera informacje o średniej prędkości, zakresie pozostałego paliwa, aktualnym zużyciu paliwa i średnim zużyciu paliwa. Zdalnie sterowane otwieranie bagażnika, wskaźnik interwału serwisowego, system wentylacji z filtrem z mikrofibry jest również podany w samochodzie. Wraz z tymi przepisami, system czujników parkowania jest również podana, która pozwala kierowcy bezpiecznie zaparkować samochód w zatłoczonym miejscu.

Technologia samochodowa zastosowana w tym samochodzie jest par excellence i daje poczucie euforii kierowcy. Od czasu jego globalnego powstania w 2009 roku, Audi R8 został przekształcony w znacznie bardziej hi tech samochód przez firmę. Ogólna aerodynamika tego samochodu sportowego zostały zmienione radykalnie, aby stać w lidze innych krążowników prędkości, takich jak Aston Martin V8 Vantage, Porsche 911 GT3, Jaguar XKR, Dodge Viper i BMW M6. Auto eksperci są zdania, że chociaż Audi R8 ma silną konkurencję, ten samochód ma potencjał, aby przekroczyć wszystkie znaki i stworzyć nowe liczby sukcesu.